What day is today?

Opisz swój tydzień, co zwykle robisz każdego dnia?


sorrietta

sorrietta (55)

sorrietta
I speak:
German, Italian
I learn:
Polish
Busuu berries :
4729

To jest dziesątej wrzesień. Dzisiaj jest czwartek, jedenastej wrzesień. Nie pracowamy weekend trzynastego i czternastego wrzesień.
byłam na koncert w niedziele. W poniedziałku spacerowałam w Berlinie i w poniedziałki idę do biblioteki. We wtorek mam lekcją śpiewać i potem idę do biblioteki muziki. _Genitiv? Wiosna jest ładna dla zielony. Lubię lato ponieważ umię pływam w jeziorem. Lubię sień dla swoje liści różnokolorów. Lubię nailepszej zima ponieważ to śnieg i też moją urodzinę. Nie lubią piąntek ponieważ pracowam do ósmej.
dzięnki.

amelia88

amelia88 (33)

amelia88
I speak:
Polish
I learn:
English, German, French
Busuu berries :
260

lalala sing

ImMortal..

ImMortal.. (16)

ImMortal..
I speak:
Polish
I learn:
English, German
Busuu berries :
38

To jest dziesąty września. Dzisiaj jest czwartek, jedenasty września. Nie pracujemy w weekend trzynastego i czternastego września. Byłam na koncercie w niedziele. W poniedziałku spacerowałam w Berlinie i w poniedziałki idę do biblioteki. We wtorek mam lekcją śpiewania i potem idę do biblioteki muzyki. Wiosna jest ładna dla koloru zielonego. Lubię lato ponieważ umię pływać w jeziorem. Lubię jesień dlzbierania różnokolorowych liści. Lubię najbardziej zimę ponieważ jest śnieg i też  są moje urodziny. Nie lubią piąteku ponieważ pracuję do ósmej.
dzięki.