Cooking at home

Bu yemeklerden birini seçiniz, seçtiğiniz yemek nasıl hazırlanıyor?


serpente8

serpente8 (24)

serpente8
I speak:
English, Russian
I learn:
Turkish
Busuu berries :
3211

Ben üçüncü fotoğrafı seçmeye karar verdim, çünkü bu tarifi hazırlması kolaydır. Bu yemekleri pişirmek için gerekli malzemeler aşağıdaki : tavuk, tuz, biber, sos ve patates
Ilk önce, ben patates yıkamalı ve soymalı ve kesmelim.Tavuk hazırlamak için ben genellikle tuz, biber ve sos eklerim. Sonra tavuk eti ızgarada pişiririm, pişirme süresi 80 dakika kadar. Yemekler hazır olduğunda, o zaman servis ederim.

Negatif insan çok arkadaş!!!

deniz-35

deniz-35 (37)

deniz-35
I speak:
Turkish
I learn:
English
Busuu berries :
2207

Ben üçüncü fotoğrafı seçmeye karar verdim, çünkü bu tarifi hazırlaması kolay. Bu yemekleri pişirmek için gerekli malzemeler tavuk, tuz, biber, sos ve patates.  Ilk önce,  patatesi yıkar ve soyar ve doğrarım.Tavuk hazırlarken  genellikle tuz, biber ve sos kullanırım. Sonra tavuk etini ızgarada 80 dakika kadar pişiririm. Yemekler hazır olduğu zaman servis ederim.

Ben üçüncü fotoğrafı seçmeye karar verdim, çünkü bu tarifi hazırlması kolaydır. Bu yemekleri pişirmek için gerekli malzemeler aşağıdakilerdir : tavuk, tuz, biber, sos ve patates Ilk önce, ben patatesi yıkamalı,soymalı ve kesmeliyim.Tavuk hazırlamak için ben genellikle tuz, biber ve sos eklerim. Sonra tavuğu ızgarada pişiririm, pişirme süresi 80 dakika kadar. Yemekler hazır olduğunda, o zaman servis ederim.

Kaya...

Kaya... (37)

Kaya...
I speak:
Turkish
I learn:
English
Busuu berries :
19586

Ben üçüncü fotoğrafı seçmeye karar verdim, çünkü bu tarifi hazırlaması kolaydır. Bu yemekleri pişirmek için gerekli malzemeler aşağıdadır :

tavuk, tuz, biber, sos ve patates

İlk önce ben patates yıkamalı ,soymalı ve kesmeliyim.Tavuk hazırlamak için ben genellikle tuz, biber ve sos eklerim. Sonra tavuk eti ızgarada pişiririm, pişirme süresi 80 dakika kadardır. Yemekler hazır olduğunda, o zaman servis ederim.

Mükemmel Çok iyisin. 

fuat.

fuat. (43)

fuat.
I speak:
Turkish
I learn:
English, Spanish
Busuu berries :
12438

süpersin

ben üçümcü fotoğraftaki yemeği hazırlamaya kara verdim çünkü bu tarifi hazırlaması kolay.Bu yemekleri pişirmek için gerekli malzemeler aşağıdaki : tavuk, tuz, biber, sos ve patates ...

ilk önce patatesleri yıkamalı,soymalı ve kesmeliyim.tavuğun sosunu ayarlamak için tuz ve biber eklerim.

sonra tavuk etini istege göre ızgarada pişiririm.pişirme süresi ortalama 80 dakikadır.yemek hazır oldugunda servis edilmeye başlanır...

serdal.

serdal. (30)

serdal.
I speak:
Turkish
I learn:
English
Busuu berries :
1221

Ben üçüncü fotoğrafı seçmeye karar verdim, çünkü bu tarifi hazırlması kolaydır. Bu yemekleri   yemeği pişirmek için gerekli malzemeler aşağıdaki : tavuk, tuz, biber, sos ve patates
Ilk önce, ben patatesi yıkamalı ve ,soymalı ve kesmelimyim .Tavuk ğu hazırlamak için ben genellikle tuz, biber ve sos eklerim. Sonra tavuk etini ızgarada pişiririm, pişirme süresi 80 dakika kadardır. Yemekler hazır olduğunda, o zaman servis ederim. 

oldukca iyi.

Mehmet Nasır

Mehmet Nasır

Mehmet Nasır
I speak:
Turkish, Azerbaijani, Kurdish
I learn:
Russian
Busuu berries :
1318

Ben üçüncü fotoğrafı seçmeye karar verdim, çünkü bu tarifi hazırlamak kolay. Bu yemekleri pişirmek için gerekli malzemeler; tavuk, tuz, biber, sos ve patates.  Ilk önce,  patatesi yıkar ve soyar ve doğrarım.Tavuk hazırlarken  genellikle tuz, biber ve sos kullanırım. Sonra tavuk etini ızgarada 80 dakika kadar pişiririm. Yemekler hazır olduğu zaman servis ederim.

hidayetture

hidayetture (39)

hidayetture
I speak:
Turkish
I learn:
English
Busuu berries :
367

Ben üçüncü tarifi seçmeye karar verdim, çünkü bu tarifin hazırlanması kolaydır. Bu yemekleri pişirmek için gerekli malzemeler aşağıdadır:

tavuk, tuz, biber, sos ve patates

Ilk önce,  patatesi yıkamalı, soymalı ve kesmeliyim.Tavuk etini hazırlamak için ben genellikle tuz, biber ve sos eklerim. Sonra tavuk eti ızgarada pişiririm, pişirme süresi 80 dakikadır. Yemekler hazır olduğunda servis ederim.

 

Babakin Placewalker

Babakin Placewalker (25)

Babakin Placewalker
I speak:
Turkish
I learn:
English, French, Italian, Russian
Busuu berries :
35172

Ben üçüncü fotoğrafı seçmeye karar verdim çünkü bu tarifi hazırlaması kolaydır. Bu yemeği pişirmek için gerekli malzemeler şunlardır : Tavuk, tuz, biber, sos ve patates.  İlk önce patatesi yıkamalı , soymalı ve doğramalıyım.Tavuğu hazırlarken genellikle tuz, biber ve sos eklerim. Sonra tavuk etini ızgarada pişiririm. Pişirme süresi 80 dakika kadar. Hazır olduğunda, o zaman   yemekleri servis ederim.