Getting married!

Ülkenizdeki düğünler nasıldır?


serpente8

serpente8 (24)

serpente8
I speak:
English, Russian
I learn:
Turkish
Busuu berries :
3211

Ülkemizde insanlar farklı düğünleri kutlıyor. Ama evlilikten önce, genç bir erkek kız arkadaşınının babasına rızasını istiyor. Anneler gençlere vizin veriyor, damat ve gelin düğün günü için hazırlamaya baslıyor. Gelin kendisi en güzel evlenliği alıyor, ayrıca damat beraber yüzükleri seçiyor ve davetiyeleri her bir misafire gyönderiyor. Düğün günü hayatımdaki en özel gün, bu yüzden deni tören ve resmi tören damat ve gelin için çok önemli. Düğün günü kutladıktan sonra gelin ve damat balayı için güzel bir ülkeye gidiyor.

serhato88

serhato88 (26)

serhato88
I speak:
Turkish
I learn:
English
Busuu berries :
7

güzel

MOBalcıoğlu

MOBalcıoğlu (21)

MOBalcıoğlu
I speak:
Turkish
I learn:
English
Busuu berries :
1465

Ülkemizde insanlar farklı düğünleri kutluyor. Ama evlilikten önce, genç bir erkek kız arkadaşınının babasından rızasını istiyor. Anneler gençlere vizin veriyor, damat ve gelin düğün günü için hazırlamaya baslıyor. Gelin kendisi en güzel gelinliği alıyor, ayrıca damatla beraber yüzükleri seçiyor ve davetiyeleri her bir misafire gönderiyor. Düğün günü hayatımdaki en özel gün, bu yüzden dini tören ve resmi tören damat ve gelin için çok önemli. Düğün günü kutlandıktan sonra gelin ve damat balayı için güzel bir ülkeye gidiyor.

çok iyi tebrikler

v izin 

evlenligi gelinligi

Ülkemizde insanlar  düğünleri farklı kutluyor. Ama evlilikten önce genç erkek kız arkadaşınının babasının rızasını istiyor. Anneler gençlere izin veriyor, damat ve gelin düğün günü için hazırlamaya baslıyorlar. Gelin kendisine en güzel gelinliği alıyor, ayrıca damat ile beraber yüzükleri seçiyor ve davetiyeleri herbir misafire gönderiyorlar. Düğün günü hayatımdaki en özel gün, bu yüzden dini ve resmi tören damat ve gelin için çok önemli. Düğün günü kutlandıktan sonra gelin ve damat balayı için güzel bir ülkeye gidiyor.

gokhan.kavas

gokhan.kavas (36)

gokhan.kavas
I speak:
Turkish
I learn:
English
Busuu berries :
20589

Ülkemizde insanlar düğünlerini farklı farklı adetlere göre yaparlar. Ama evlenmeden önce damat adayı gelinin babasının rızasını ister. Aileler gençlere izin verirse düğün hazırlıkları başlar. Gelin en güzel gelinliği alır. Damatla gelin yüzükleri seçip, davetlilere davetiye gönderirler. Düğün günü hem damat için hemde gelin için en özel gündür. Bu yüzden dini ve resmi tören her iki taraf için de çok önemlidir. Düğün günü kutlamalarının ardından yeni evli çiftler balayı için güzel bir ülkeye tatile giderler.

Çok iyi.

atakan2013

atakan2013 (18)

atakan2013
I speak:
Turkish
I learn:
English
Busuu berries :
252

Ülkemizde insanlar farklı düğünleri kutluyor. Ama evlilikten önce, genç bir erkek kız arkadaşınının babasından rızasını istiyor. Anneler gençlere izin veriyor, damat ve gelin düğün günü için hazırlanmaya baslıyor. Gelin kendisine  en güzel gelinliği alıyor, ayrıca damat beraber yüzükleri seçiyor ve davetiyeleri her bir misafire gönderiyor. Düğün günü hayatımdaki en özel gün, bu yüzden den tören ve resmi tören damat ve gelin için çok önemli. Düğün günü kutladıktan sonra gelin ve damat balayı için güzel bir ülkeye gidiyor.

dılruba dilara

dılruba dilara (16)

dılruba dilara
I speak:
Turkish
I learn:
English, German
Busuu berries :
968

Ülkemizde insanlar farklı düğünler kutluyor. Ama evlilikten önce, genç bir erkek kız arkadaşının babasının istiyor.Anneler gençlere izin veriyor. Damat ve gelin düğün günü için hazırlanmaya başlıyor. Gelin kendisine gelinliğini alıyor ve damatla bereaber yüzüklerini seçiyorlar.Davetiyeleri her bir misafire gönderiyorlar.Düğün günü hayatımdaki en özel gün bu yüzden dini ve resmi tören gelin ve damat için önemli.Düğün günü kultandıktan sonra gelin ve damat balayı için güzel bir ülkeye gidiyorlar.

kadri26

kadri26 (22)

kadri26
I speak:
Turkish
I learn:
English, Portuguese
Busuu berries :
5248

Ülkemizde(ülkenizde) insanlar farklı düğünleri kutluyor. Ama evlilikten önce, genç bir erkek kız arkadaşınının babasına(babasından) rızasını istiyor. Anneler gençlere vizin veriyor, damat ve gelin düğün günü için hazırlamaya baslıyor. Gelin kendisi en güzel evlenli  gelinliği geli alıyor, ayrıca damat beraber yüzükleri seçiyor ve davetiyeleri her bir misafire gönderiyor. Düğün günü hayatımdaki en özel gün, bu yüzden deni tören ve resmi tören damat ve gelin için çok önemli. Düğün günü kutladıktan sonra gelin ve damat balayı için güzel bir ülkeye gidiyor.

sgkc81

sgkc81 (30)

sgkc81
I speak:
Turkish
I learn:
English
Busuu berries :
171

Ülkemizdeki insanlar farklı düğünleri kutluyorlar. Ama evlilikten önce, genç bir erkek kız arkadaşınının babasından rızasını istiyor. Anneler gençlere izin veriyor, damat ve gelin düğün günü için hazırlanmaya baslıyor. Gelinin kendisi en güzel gelinliği alıyor, ayrıca damat ile beraber yüzükleri seçiyorlar ve davetiyeleri her bir misafire gönderiyorlar. Düğün günü hayatımdaki en özel gün, bu yüzden dini ve resmi tören damat ve gelin için çok önemli. Düğün günü kutlandıktan sonra gelin ve damat balayı için güzel bir ülkeye gidiyor.

serpente8

serpente8 (24)

serpente8
I speak:
English, Russian
I learn:
Turkish
Busuu berries :
3211

Teşekkür ederim! (: