The financial crisis

Czy kryzys finansowy dotyka ciebie osobiście?


Jay Cash

Jay Cash (35)

Jay Cash
I speak:
English
I learn:
Polish
Busuu berries :
35969

Cóź, moja odpowiedź na to pytanie to jednocześnie tak i nie. Każdego dnia kiedy zaczynam pracę, to zawsze nie ma tam wystarczającej liczby pracowników, żebyśmy mogli poradzić sobie z robotą. Moim zdaniem, każda firma w dzisiejszych czasach troszeczkę się cieszy z tego faktu kryzysu finansowego i wszystko, które powoduje naszą sytuację ekonomiczną. Przede wszystkim sądzę, że tylko to wymówka, żeby zrobić co takie firmy chcą. Czy każdego rana kiedy wstaję myślę o tym?? Znów ta odpowiedź to nie, ale nie lubię takich sytuacji, w których większość firm traktuja zwyczajnego pracowniku w taki zły sposób. Dziękuję państwu serdecznie za poprawki. Miłej niedzieli =D.

nowykolo

nowykolo (39)

nowykolo
I speak:
Polish
I learn:
English
Busuu berries :
6061

Cóź, moja odpowiedź na to pytanie to jednocześnie tak i nie. Każdego dnia kiedy zaczynam pracę, to zawsze nie ma tam wystarczającej liczby pracowników, żebyśmy mogli poradzić sobie z robotą. Moim zdaniem, każda firma w dzisiejszych czasach troszeczkę się cieszy z tego faktu kryzysu finansowego i wszystko, które powoduje naszą sytuację ekonomiczną. Przede wszystkim sądzę, że tylko to wymówka, żeby zrobić co takie firmy chcą. Czy każdego rana kiedy wstaję myślę o tym?? Znów ta odpowiedź to nie, ale nie lubię takich sytuacji, w których większość firm traktuja zwyczajnego pracownika w taki zły sposób. Dziękuję państwu serdecznie za poprawki. Miłej niedzieli =D.

 

świetnie

Benalio

Benalio (21)

Benalio
I speak:
Polish
I learn:
English
Busuu berries :
99

Maga dobrze po prostu wspaniale :) 

Anamaria95.

Anamaria95.

Anamaria95.
I speak:
Polish
I learn:
Spanish
Busuu berries :
1808

Cóź, moja odpowiedź na to pytanie to jednocześnie tak i nie. Każdego dnia kiedy zaczynam pracę, to zawsze nie ma tam wystarczającej liczby pracowników, żebyśmy mogli poradzić sobie z robotą. Moim zdaniem, każda firma w dzisiejszych czasach troszeczkę cieszy się z tego faktu kryzysu finansowego i wszystkiego, które co powoduje naszą sytuację ekonomiczną. Przede wszystkim sądzę, że tylko to wymówka, żeby zrobić to, co takie firmy chcą. Czy każdego rana kiedy wstaję myślę o tym?? Znów ta odpowiedź to nie, ale nie lubię takich sytuacji, w których większość firm traktuja zwyczajnego pracownika w takzły sposób. Dziękuję państwu serdecznie za poprawki. Miłej niedzieli =D.

Bardzo dobrze!:)

marta666

marta666 (45)

marta666
I speak:
Polish
I learn:
English
Busuu berries :
129011

Cóź, moja odpowiedź na to pytanie to jednocześnie tak i nie. Każdego dnia, kiedy zaczynam pracę zawsze nie ma tam wystarczającej liczby pracowników, żebyśmy mogli poradzić sobie z robotą. Moim zdaniem, każda firma w dzisiejszych czasach troszeczkę się cieszy z faktu kryzysu finansowego i wszystkiego,  co ma wpływ na naszą sytuację ekonomiczną. Przede wszystkim sądzę, że to tylko wymówka, żeby robić wszystko co jest wygodne dla takich firm. Czy każdego rana kiedy wstaję myślę o tym?? Odpowiedź po raz kolejny brzmi nie, ale nie lubię takich sytuacji, w których większość firm traktuje zwykłego pracowniku niewłaściwie ( wkorzystuje pracownika). Dziękuję państwu serdecznie za poprawki. Miłej niedzieli =D.

Bardzo dobrze i zgadzam się z tobą :-)

Jay Cash

Jay Cash (35)

Jay Cash
I speak:
English
I learn:
Polish
Busuu berries :
35969

Dzieki wielkie!!  Bardzo docenie twoje poprawki!  =D  Trzymaj sie!

Staszek busuu

Staszek busuu (37)

Staszek busuu
I speak:
Polish
I learn:
English
Busuu berries :
40994

Cóź, moja odpowiedź na to pytanie to jednocześnie i tak i nie. Każdego dnia kiedy zaczynam pracę, to zawsze nie ma tam wystarczającej liczby pracowników, żebyśmy mogli poradzić sobie z robotą. Moim zdaniem, każda firma w dzisiejszych czasach troszeczkę się cieszy z tego faktu kryzysu finansowego i wszystkiego, co powoduje naszą sytuację ekonomiczną. Przede wszystkim sądzę, że to tylko  wymówka, żeby zrobić to, co takie firmy chcą. Czy każdego rana kiedy wstaję myślę o tym?? Znów moja odpowiedź jest, że  nie, ale nie lubię takich sytuacji, w których większość firm traktuja zwyczajnego pracowniku w taki zły sposób. Dziękuję państwu serdecznie za poprawki. Miłej niedzieli =D.

 

Świetnie! Lubie czytać twoje teksty. Pozdrawiam.