A bit of geography

Jaka jest geografia twojego kraju? Czy jest tam wiele gór?


isidoro77

isidoro77 (37)

isidoro77
I speak:
Spanish
I learn:
Polish
Busuu berries :
2399

Mieszkam w pólnocej Hiszpanie. Wielke ludzie myślą, że w Hiszpanii słonce błyszsze codziennie i prawie nigdy pada deszcz. Ale to jest bardzo mokry klimat w pólnocej Hiszpanie. Góry są zieloni i rzeki mają dużo wodę. Ponadto, niebo zawsze jest pochmurny.
Nasz plaże są pięknejsze niż plaże w półuniowej Hiszpanie, ale morzu jest zimniejszy. Więc, kilka osób lubi chodzić do pólnocnych miast.

ania175_

ania175_ (19)

ania175_
I speak:
Polish
I learn:
German
Busuu berries :
432

Hiszpanii. Ludzie myślą... błyszczy. Nie pada deszcz. Góry są zielone, rzeki mają dużo wody. Niebo jest zawsze pochmurne.

Nasze plaże Morze jest zimniejsze.

Powodzenia.

magdalena89.

magdalena89. (25)

magdalena89.
I speak:
Polish
I learn:
German
Busuu berries :
480

 Mieszkam w północej Hiszpanii. Wiele ludzi myśli, że w Hiszpanii świeci słonce codziennie i prawie nigdy nie pada deszcz. Ale tu jest bardzo mokry klimat w (pólnocej Hiszpanii). Góry są zielone i rzeki mają dużo wody. Ponadto, niebo zawsze jest pochmurne.

Nasze plaże są pięknejsze niż plaże w południowej Hiszpanii, ale morze jest mniejsze. Więc, kilka osób lubi jeździć do północnych miast.

 

Kilka błędów ale generalnie super ! ;)

andzia87

andzia87 (27)

andzia87
I speak:
German, Polish
I learn:
German
Busuu berries :
585

 

Mieszkam w północej Hiszpanii. Wielcy ludzie myślą, że w Hiszpanii słońce świeci codziennie i prawie nigdy  nie pada deszcz. Ale tu jest bardzo mokry klimat, w północej Hiszpanii. Góry są zielone i rzeki mają dużo wody. Ponadto, niebo zawsze jest pochmurne. Nasze plaże są pięknejsze niż plaże w południowej Hiszpanii, ale morze jest mniejsze,więc kilka osób lubi chodzić do północnych miast.

Bardzo dobrze:)

Niewielkie błędy. *Północnej Hiszpanii, *Wiele, *błyszczy, *prawie nigdy nie pada, *zielone, *rzeki są duże/ głębokie,*pochmurne,*Nasze, *Południowej Hiszpanii, * Morze jest zimniejsze, *Wile osób lubi odwiedzać miasta Północnej Hiszpanii.