Live music

Opisz ostatni koncert, na którym byłeś.


Kathy1966

Kathy1966 (47)

Kathy1966
I speak:
German
I learn:
Polish
Busuu berries :
13343

W ostatni piątek byłem na koncercie przez Hermana Van Veen. To bardzo poetyckie songwriter z Holandii, z dobrymi muzykami i przyjaciółmi w trasie przez ponad 50 lat. Zespół grają bez wielkich efektów specjalne, nie występ torarzyszczący. W latach, opowiada o jego życiu, lub robi magiczne sztuczki. Wykonanie jest oczywiście dla ludzi starszych, nie było tylko kilka młodych ludzi na publiczność :-)

Gawronek 03

Gawronek 03 (27)

Gawronek 03
I speak:
Polish
I learn:
Russian
Busuu berries :
233

W ostatni piątek byłem na koncercie  Hermana Van Veen. To bardzo poetycki songwriter z Holandii, z dobrymi muzykami i przyjaciółmi w trasie przez ponad 50 lat. Zespół gra bez wielkich efektów specjalnych, towarzyszących występowi. Od lat  opowiada o jego życiu lub robi magiczne sztuczki. Wykonanie jest oczywiście dla ludzi starszych,  było tylko kilka młodych ludzi na publiczności:-)

martasahin

martasahin (32)

martasahin
I speak:
Polish
I learn:
Spanish, German, Italian, Turkish, Arabic
Busuu berries :
31313

W ostatni piątek byłam na koncercie przez Hermana Van Veen. To bardzo poetyckie songwriter piosenkarz (pieśniarz- poeta) z Holandii, z dobrymi muzykami i przyjaciółmi w trasie przez ponad 50 lat. Zespół gra bez wielkich efektów specjalnych, nie ma występów torarzyszczących. W latach-  ???, opowiada o jego życiu, lub robi magiczne sztuczki. Wykonanie jest oczywiście dla ludzi starszych, nie było tylko kilku młodych ludzi na publiczności :-)

Bardzo mi się podoba ten opis! :) Gratuluję!

jeżynowamamba

jeżynowamamba (24)

jeżynowamamba
I speak:
Polish
I learn:
German
Busuu berries :
6327

W ostatni piątek byłam na koncercie przez Hermana Van Veeaa. To bardzo poetyckie songwriter piosenkarz z Holandii Jest w trasie z dobrymi muzykami i przyjaciółmi przez ponad 50 lat. Zespół gra bez wielkich efektów specjalnych, nie bez występów torarzyszczących. W przerwach (?) opowiada o swoim życiu lub robi magiczne sztuczki. Wykonanie jest oczywiście dla ludzi starszych, nie było tylko kilku młodych ludzi na publiczności :-)

bardzo dobrze :)

Keenton

Keenton (15)

Keenton
I speak:
English, Polish
I learn:
Spanish, Italian
Busuu berries :
9858

W ostatni piątek byłam na koncercie przez Hermana Van Veen. To bardzo poetycki kompozytor z Holandii,  który gra z dobrymi muzykami i przyjaciółmi w trasie przez ponad 50 lat. Zespół gra bez wielkich efektów specjalnych, bez supportu (nie wiem czy jest w j. polskim słowo określające to, co chcesz  powiedzieć.) . W latach, opowiada o jego życiu, lub robi magiczne sztuczki. (szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi w tym zdaniu, napisz po angielsku to ci pomogę :)) Wykonanie jest oczywiście dla ludzi starszych, nie było tylko kilkoro młodych ludzi na publiczność :-)

Nawet dobrze, ćwicz dalej :)

MichalKonstanty

MichalKonstanty (27)

MichalKonstanty
I speak:
English, Polish
I learn:
English, Spanish, Italian, Russian
Busuu berries :
2177

W ostatni piątek byłam na koncercie przez Hermana Van Veen. To bardzo poetycki twórca piosenek z Holandii. Jest w trasie z dobrymi muzykami i przyjaciółmi od ponad 50 lat. Na koncercie nie ma dodatkowych efektów specjalnych. Zespół gra sam, bez supportów. Na widowni byli przede wszystkim ludzie starsi i tylko parę młodszych osób.

But I have no idea what did You mean with this " W latach, opowiada o jego życiu, lub robi magiczne sztuczk" ?? Tell me and I help to correct this.

Kathy1966

Kathy1966 (47)

Kathy1966
I speak:
German
I learn:
Polish
Busuu berries :
13343

Chciałam powiedzieć: W przerwach między utworami pokazał magiczne sztuczki - jak kuklarz w cyrku

KrystianMocarski

KrystianMocarski (37)

KrystianMocarski
I speak:
Polish
I learn:
German
Busuu berries :
10259

W ostatni piątek byłem na koncercie zagranym przez Hermana Van Veen. To bardzo poetyckie songwriter autor piosenek z Holandii, z dobrymi muzykami i przyjaciółmi w trasie przez od ponad 50 lat. Zespół gra bez wielkich efektów specjalneych, nie ma występów towrarzyszczących. W latach, opowiada o jego życiu, lub robi magiczne sztuczki. Wykonanie jest oczywiście dla ludzi starszych, nie było tylko kilkau młodych ludzi wśród publicznośći :-)

Marcin_72

Marcin_72 (42)

Marcin_72
I speak:
Polish
I learn:
German
Busuu berries :
4118

W ostatni piątek byłem/byłam na koncercie przez Hermana Van Veen. To bardzo poetyckie songwriter z Holandii, z dobrymi muzykami i przyjaciółmi w trasie przez ponad 50 lat. Zespół gra bez wielkich efektów specjalnych  występ towarzyszczących występowi. Od latach opowiada o jego życiu lub robi magiczne sztuczki. Wykonanie jest oczywiście dla ludzi starszych, nie było tylko kilku młodych ludzi na wśród publiczności :-)

Bardzo dobrze! Powodzenia w dalszej nauce języka polskiego.

maduska

maduska (18)

maduska
I speak:
Polish
I learn:
English
Busuu berries :
173

 W ostatni piątek byłam na koncercie przez Hermana Van Veena. To bardzo poetyckie songwriter kompozytor z Holandii, z dobrymi muzykami i przyjaciółmi w trasie przez ponad 50 lat. Zespół gra bez wielkich efektów specjalnych, nie występ torarzyszczący. W utorach opowiada o jego życiu, robi  też magiczne sztuczki. Wykonanie jest oczywiście dla ludzi starszych, nie było tylko kilku młodych ludzi na publiczności :-)

agad181

agad181 (59)

agad181
I speak:
Polish
I learn:
German
Busuu berries :
132000

Witam!

W ostatni piątek byłam na koncercie Hermana Van Veen.

To bardzo poetycki songwriter z Holandii z dobrymi muzykami i przyjaciółmi na trasie przez ponad 50 lat.

Zespół gra bez wielkich efektów specjalnych,nie występują towarzyszący.

W latach ,opowiada o jego życiu,lub robi magiczne sztuczki.

Wykonanie jest oczywiście dla ludzi starszych,było tylko kilka młodych wśród publiczności.

Ja uczę się niemieckiego.Pozdrawiam Adam.