Pets

Jakie zwierzę chciałbyś mieć w domu? Dlaczego?


krolpand

krolpand (27)

krolpand
I speak:
Spanish, German
I learn:
Polish
Busuu berries :
1228

Przepraszam, fretko, ale smierdziesz. Nigdy nie lubiłem rybek. Więc wolę chomiki - z tych na zdjęciach. Wygładają sliuczniutko i jadzą prawie wszystko. Niestety one nie zyją długo i ja nie znoszę pożegań. Może lepiej żółw: Może miec dużo lat, jest wolny i nie może uciekać przed mną albo sciagać mnie kiedy zapominam karmić.

kotomikarina

kotomikarina (18)

kotomikarina
I speak:
Polish
I learn:
English
Busuu berries :
842

Przepraszam, fretko, ale śmierdziesz. Nigdy nie lubiłem rybek. Więc wolę chomiki - z tych na zdjęciach. Wygdają śliuczniutko i jedzą prawie wszystko. Niestety one nie żyją długo a ja nie znoszę pożegań. Może lepiej żółw: Może mieć dużo lat, jest wolny i nie może uciekać przed mną albo ściagać mnie kiedy zapominam karmić.

Świetnie!

pysiaa5

pysiaa5 (22)

pysiaa5
I speak:
Polish
I learn:
Spanish
Busuu berries :
785

śmierdzisz

wyglądają ślicznie (śliczniutko nie używa się-chyba że dzieci)

jedzą

zamiast może mieć dużo lat - może żyć długo

przede mną

ścigać mnie

zapominam go nakarmić

Przepraszam, fretko, ale śmierdzisz. Nigdy nie lubiłem rybek. Więc wolę chomiki - takie jak na zdjęciach. Wygdają śliczniutko i jedzą prawie wszystko. Niestety, one nie żyją długo a ja nie znoszę pożegnań. Może lepiej żółw: Może miec dużo lat, jest wolny i nie może uciekać przede mną albo ścigać mnie kiedy zapominam go nakarmić.

Dobrze)

Przepraszam, fretko, ale śmierdzisz (ostro :D). Nigdy nie lubiłem rybek. Więc Ze zwierzątek na zdjęciach wybrałbym chomiki Wygładają śliczniutko / ślicznie i jedzą prawie wszystko. Niestety one nie żyją długo i ja nie znoszę pożegań. Może lepiej żółw: Może miec dużo lat (lub: Żyje długo), jest wolny i nie może uciekać przede mną albo ścigać mnie kiedy zapomnę go nakarmić.

 

Wspaniale ! Świetne poczucie humoru.