Law and Justice

Czy myślisz, że system prawny zawsze prawidłowo wymierza sprawiedliwość?


Jay Cash

Jay Cash (35)

Jay Cash
I speak:
English
I learn:
Polish
Busuu berries :
35904

Sądzę, że system prawny wymierza sprawiedliwość w kratkę. Czasem na koniec rozprawy ktoś winnego, który unikał wyroku siedzi w jakimś pubie pijącym piwka ze swoim adwokatem śmiejącymi się z werdyktu ławy przysięgłych, a czasem ktoś niewinnego zostaje we więzieniu od wielu lat. Moim zdaniem często poziom sprawiedliwości należy do kogoś w jakiejś rozprawy, kto ma najwięcej ilości kasy bez względu dowodów. Na szczęście kiedy chodzi o jakiś gwałt lub morderstwo coraz częściej ci, którzy są winni zostają prawidłowo osądzoni z powodu technologii. =D Dziękuję!

Basienka2011

Basienka2011

Basienka2011
I speak:
Polish
I learn:
English, Spanish, Italian, Dutch
Busuu berries :
6034

Sądzę, że system prawny wymierza sprawiedliwość w kratkę. Czasem na koniec rozprawy ktoś winny, który unikał wyroku siedzi z jakimś pubie pijącym piwka ze swoim adwokatem śmiejącymi się z werdyktu ławy przysięgłych, a czasem ktos niewinny zostaje w więzieniu od wielu lat. Moim zdaniem często poziom sprawiedliwości należy do kogoś w jakiejś rozprawie, kto ma najwięcej ilości kasy bez względu na dowody. Na szczęście kiedy chodzi o jakiś gwałt lub morderstwo coraz częściej ci, którzy są winni zostają prawidłowo osądzoni z powodu technologii. =D Dziękuję!

mottonik

mottonik (31)

mottonik
I speak:
English, Polish
I learn:
English, French, Italian
Busuu berries :
1654

  Sądzę, że system prawny wymierza sprawiedliwość w kratkę. Czasem na koniec rozprawy ktoś winny, kto unikał wyroku siedzi w jakimś pubie pijąc piwko ze swoim adwokatem i śmiejąc się z werdyktu ławy przysięgłych, a czasem ktoś niewinny zostaje w więzieniu od wielu lat. Moim zdaniem często poziom sprawiedliwości w danej rozprawie zależy od kogoś, kto ma najwięcej  kasy a nie dowodów. Na szczęście kiedy chodzi o jakiś gwałt lub morderstwo coraz częściej ci, którzy są winni zostają prawidłowo osądzeni z powodu technologii. =D Dziękuję!

Ania_0301

Ania_0301 (35)

Ania_0301
I speak:
Polish
I learn:
English, Russian
Busuu berries :
59010

Sądzę, że system prawny wymierza sprawiedliwość w kratkę. Czasem, na koniec rozprawy, ktoś winny, kto unikał wyroku, siedzi w jakimś pubie pijącym piwka ze swoim adwokatem śmiejącymi się z werdyktu ławy przysięgłych, a czasem ktoś niewinny zostaje we więzieniu na wiele lat. Moim zdaniem często poziom sprawiedliwości w danej rozprawie zależy do kogoś, kto ma najwięcej kasy nie dowodów (lub: nie ze względu na zgromadzone dowody). Na szczęście, kiedy chodzi o jakiś gwałt lub morderstwo coraz częściej ci, którzy są winni zostają prawidłowo osądzeni z powodu technologii. =D Dziękuję!

 

Bardzo dobrze!

kontrloeczek701

kontrloeczek701 (17)

kontrloeczek701
I speak:
Polish, Thai
I learn:
German
Busuu berries :
681

Sądzę, że system prawny wymierza sprawiedliwość w kratkę. Czasem na koniec rozprawy ktoś winny, który unikał wyroku siedzi z jakimś pubie pijącym piwka ze swoim adwokatem śmiejącymi się z werdyktu ławy przysięgłych, a czasem ktos niewinny zostaje w więzieniu od wielu lat. Moim zdaniem często poziom sprawiedliwości należy do kogoś w jakiejś rozprawie, kto ma najwięcej ilości kasy bez względu na dowody. Na szczęście kiedy chodzi o jakiś gwałt lub morderstwo coraz częściej ci, którzy są winni zostają prawidłowo osądzoni z powodu technologii.