I don't feel well

Opisz jak się czują ci ludzie, co się z nimi dzieje?


Сергей_z

Сергей_z (30)

Сергей_z
I speak:
Russian, Ukrainian
I learn:
Polish
Busuu berries :
3117

ch... Chyba w żadnym razie nie życzę nikomu takich tarapatów ze zdrowiem. Coś panu nie dobrze z nosem, może wskutek tego,że wcześniej trafił pod deszcz i został przemoczony i przeziębiony. A ten cholerny ból w głowie... Nic nie ma więcej okropnego. Lecz brzuch... To ciałkiem inna sprawa. Czasem czujesz się po prostu jak wilk w post. Kwestia polega w tym, że wszystkie objawy choroby należy traktować poważnie, ale nie przesadzać z samodzielnej terapijej. Zdrowia!

Renia-x

Renia-x (48)

Renia-x
I speak:
Polish
I learn:
English
Busuu berries :
5589

:)

 

Zeroness

Zeroness (15)

Zeroness
I speak:
Polish
I learn:
English
Busuu berries :
424

ch... Chyba w żadnym razie nie życzę nikomu takich kłopotów ze zdrowiem. Coś panu dolega z nosem, może wskutek tego, że wcześniej trafił na deszcz i został przemoczony i przeziębiony. A ten cholerny ból w głowie... Nic nie ma bardziej okropnego. Lecz brzuch... To ciałkiem inna sprawa. Czasem czujesz się po prostu jak wilk w czasie postu. Kwestia polega w tym, że wszystkie objawy choroby należy traktować poważnie, ale nie przesadzać z samodzielną terapią. Zdrowia!

dobragruszka

dobragruszka (18)

dobragruszka
I speak:
Polish
I learn:
English
Busuu berries :
388

 ch... Chyba w żadnym razie  NIkomu nie życzę takich tarapatów/kłopotów ze zdrowiem. Coś  panu nie dobrze z nosem Ten pan ma katar, może w skutek tego,że wcześniej trafił pod deszcz, został przemoczony i przeziębiony przeziębił się. A ten cholerny ból w głowie głowy.. Nic nie ma więcej nic okropniejszego. Lecz A brzuch... To całkiem inna sprawa. Czasem po prostu czujesz się jak wilk w poscie. Kwestia polega w tym, że Naważniejsze, żeby wszystkie objawy choroby należy traktować poważnie, ale nie przesadzać z samodzielną terap. Zdrowia!