Add icon icon_cross Crown icon Facebook icon Arabic flag icon German flag icon English flag icon Spanish flag icon French flag icon Italian flag icon Japanese flag icon Polish flag icon Portuguese flag icon Russian flag icon Turkish flag icon Chinese flag icon Google icon Twitter icon

Online Lehce Ogrenin

İngilizce
Almanca
Fransızca
İspanyolca
İtalyanca
Japonca
Portekizce
Rusça
Türkçe
Arapça
Çince
Lehçe
Ücretsiz kayıt olun! Bir dil öğrenin

Halihazırda 50 milyonun üzerinde kişi busuu ile dil öğreniyor

Dünya çapında topluluk

Dünya çapında topluluk

Dil becerilerinizi 50 milyonu aşkın ana dil konuşurundan oluşan uluslararası topluluğumuz ile pratik yaparak geliştirin.

HOMEPAGE_CLEAR_002

Kanıtlanmış öğrenme yöntemi

Ödüllü içeriğimiz firma içi eğitim uzmanları ve öğretmenlerden oluşan ekibimiz tarafından hazırlanmıştır.

'busuu uses clear graphics, and its interface is easy to use. The app also feels cheerful when you're using it'

edtech europe

European EdTech Top 20 Award

edtech europe

Best free language learning app

edtech europe

En son teknoloji ile öğrenin

En son teknoloji ile öğrenin

Ürünümüzün cep telefonu ve web versiyonu mevcuttur, böylelikle gittiğiniz her yerde öğrenmeye devam edebilirsiniz

bu mecralardayız:

Neden Lehçe öğrenesiniz?

Online Lehce Ogrenin

Ayrıca Lehçe; Belarus, Ukrayna, Litvanya, Letonya, Britanya, Amerika Birleşik Devletleri, Çek Cumhuriyeti, Rusya, Brezilya, Arjantin, Kanada, Fransa, Avustralya, İrlanda ve İsrail’de bulunan dünyadaki Polonya diyasporası tarafından da konuşuluyor.

Lehçe Latin alfabesiyle yazılan Slav dillerinden birisidir. Bu özelliği Lehçe’yi öğrenmesi daha kolay bir hale getiriyor. Ayrıca, anlaşılması daha zor olan diğer Slav dillerini de anlamanızı sağlıyor

Online Lehce Ogrenin

  • Polonya’nın konumu onu Doğu ve Batı arasında köprü yapıyor. 2004’te Avrupa Birliği’ne girerek Birliğin en genç üyelerinden biri olan Polonya’nın dilini öğrenmek stratejik bir öneme sahiptir ve sizin için yeni iş olanakları sağlayacaktır.
  • Fizikte doktora yapan ilk kadın olan Marie Curie’in de aralarında olduğu pek çok Nobel ödülü sahibi kişi Lehçe'yi konuşuyor. Marie Curie, Polonyum ve Radyum'u keşfetti ve radyoaktivitenin kanser tedavisinde kullanılması ile ilgili araştırmalar yaptı.
  • Ayrıca Lehçe, Frederic Chopin gibi müzik dahilerinin ana dilidir. Polonya ise, modern Avrupa astronomisinin babası olan Nicolas Copernicus gibi bilim adamlarının ve Papa II. John Paul gibi tanınmış simaların ülkesidir.
  • Güzel sahilleri ve kumsalları, buzullar tarafından şekillendirilmiş göller bölgesi, vadileri, verimli ormanları, masa dağları ve çöl bölgesi ile Polonya dili büyük bir seyahatlar ülkesine yeni kapılar açacak.

İlginizi çekti mi? Hemen şimdi bizimle öğrenen 50 milyon kullanıcıya katılın!

Ücretsiz kayıt olun! Öğrenmeye başla