Add icon Crown icon Facebook icon Arabic flag icon German flag icon English flag icon Spanish flag icon French flag icon Italian flag icon Japanese flag icon Polish flag icon Portuguese flag icon Russian flag icon Turkish flag icon Chinese flag icon Google icon Twitter icon

Online Portekizce Ogrenin

İngilizce
Almanca
Fransızca
İspanyolca
İtalyanca
Japonca
Portekizce
Rusça
Türkçe
Arapça
Çince
Lehçe
Ücretsiz kayıt olun! Bir dil öğrenin

Halihazırda 50 milyonun üzerinde kişi busuu ile dil öğreniyor

Dünya çapında topluluk

Dünya çapında topluluk

Dil becerilerinizi 50 milyonu aşkın ana dil konuşurundan oluşan uluslararası topluluğumuz ile pratik yaparak geliştirin.

HOMEPAGE_CLEAR_002

Kanıtlanmış öğrenme yöntemi

Ödüllü içeriğimiz firma içi eğitim uzmanları ve öğretmenlerden oluşan ekibimiz tarafından hazırlanmıştır.

'busuu uses clear graphics, and its interface is easy to use. The app also feels cheerful when you're using it'

edtech europe

European EdTech Top 20 Award

edtech europe

Best free language learning app

edtech europe

En son teknoloji ile öğrenin

En son teknoloji ile öğrenin

Ürünümüzün cep telefonu ve web versiyonu mevcuttur, böylelikle gittiğiniz her yerde öğrenmeye devam edebilirsiniz

bu mecralardayız:

Neden Portekizce öğrenesiniz?

Online Portekizce Ogrenin

Portekizce bugünkü Galiçya (kuzey İspanya’da bir bölge) ve kuzey Portekiz’de ortaya çıkmış bir dildir. Dünyadaki ana dillerinden biridir, ana dili olarak konuşan insan sayısı bakımından yedinci sıradadır.

Portekizce, Portekiz’de 11 milyon ve dünya çapında ek olarak 240 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Amerika'da Brezilya, Portekizce konuşulan tek ülke olmasına rağmen Portekizce, Güney Amerika nüfusunun neredeyse yarısının dilidir. İki ana lehçe vardır: Brezilya ve ‘eski dünya’. Biz busuu.com’da, Portekiz’de anlaşılan, Brezilya Portekizcesi öğretiyoruz.

Online Portekizce Ogrenin

  • Portekizce dünyanın en önemli dillerinden birisidir – Güney Amerika’daki nüfusun yarısı tarafından konuşulan ve Avrupa dilleri arasında en hızlı büyüyen, dünyadaki yedinci en önemli dildir.
  • Brezilya gelişmekte olan bir ülkedir – Güney Amerika’nın alanının yarısını kaplamaktadır, Amerika'daki en büyük ikinci endüstriyel güçtür ve dünyadaki en büyük sekizinci ekonomidir. 
  • Portekizce:  birçok yeni Afrika Cumhuriyetinin resmi dilidir; İspanya ve Fransa’ya kardeş kültür ve dildir; Samba ve Caipirinha’nın dilidir
  • Portekizce İngilizce konuşanlar tarafından öğrenmesi nispeten kolay ve özellikle İspanyolca ve Fransızca konuşanlar tarafından öğrenilmesi kolay bir dildir. 

İlginizi çekti mi? Hemen şimdi bizimle öğrenen 50 milyon kullanıcıya katılın!

Ücretsiz kayıt olun! Öğrenmeye başla