Add iconicon_crossCrown iconFacebook iconArabic flag iconGerman flag iconEnglish flag iconSpanish flag iconFrench flag iconItalian flag iconJapanese flag iconPolish flag iconPortuguese flag iconRussian flag iconTurkish flag iconChinese flag iconGoogle iconTwitter iconArtboard 1en-play-badgeicon_checkmarkEnglish flag iconArtboard 1

Online Portekizce Ogrenin

İngilizce
Almanca
Fransızca
İspanyolca
İtalyanca
Japonca
Portekizce
Rusça
Türkçe
Arapça
Çince
Lehçe
Ücretsiz kayıt olun! Ücretsiz olarak başlayın!

60 MİLYONUN ÜZERİNDE İNSAN BUSUU İLE DİL ÖĞRENİYOR

Dil öğreniminizi başlatın!

Dil öğreniminizi başlatın!

İspanyolca, Fransızca ve çok daha fazlası dahil olmak üzere, 12 farklı dil kursu sunuyoruz. Bizi hem ücretsiz hem de online olarak deneyin ve hareket halindeyken de pratik yapmak için mobil uygulamamızı indirin.

HOMEPAGE_CLEAR_002

Kanıtlanmış öğrenme yöntemleri & dünya çapında bir topluluk

Ödüllü içeriğimiz firma içi eğitim uzmanları ve öğretmenler ekibimiz tarafından hazırlanmıştır. Dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerinizi pratik yapın ve ana dil konuşurlarından oluşan uluslararası topluluğumuz ile etkileşim içinde olun. busuu'nun size nasıl yardımcı olabileceğini keşfetmek için videoyu izleyin.

En son teknoloji ile öğrenin

Ücretsiz uygulamayı edinin ve nereye giderseniz gidin öğrenmeye devam edin

Neden Portekizce öğrenesiniz?

Online Portekizce Ogrenin

Portekizce bugünkü Galiçya (kuzey İspanya’da bir bölge) ve kuzey Portekiz’de ortaya çıkmış bir dildir. Dünyadaki ana dillerinden biridir, ana dili olarak konuşan insan sayısı bakımından yedinci sıradadır.

Portekizce, Portekiz’de 11 milyon ve dünya çapında ek olarak 240 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Amerika'da Brezilya, Portekizce konuşulan tek ülke olmasına rağmen Portekizce, Güney Amerika nüfusunun neredeyse yarısının dilidir. İki ana lehçe vardır: Brezilya ve ‘eski dünya’. Biz busuu.com’da, Portekiz’de anlaşılan, Brezilya Portekizcesi öğretiyoruz.

Online Portekizce Ogrenin

  • Portekizce dünyanın en önemli dillerinden birisidir – Güney Amerika’daki nüfusun yarısı tarafından konuşulan ve Avrupa dilleri arasında en hızlı büyüyen, dünyadaki yedinci en önemli dildir.
  • Brezilya gelişmekte olan bir ülkedir – Güney Amerika’nın alanının yarısını kaplamaktadır, Amerika'daki en büyük ikinci endüstriyel güçtür ve dünyadaki en büyük sekizinci ekonomidir. 
  • Portekizce:  birçok yeni Afrika Cumhuriyetinin resmi dilidir; İspanya ve Fransa’ya kardeş kültür ve dildir; Samba ve Caipirinha’nın dilidir
  • Portekizce İngilizce konuşanlar tarafından öğrenmesi nispeten kolay ve özellikle İspanyolca ve Fransızca konuşanlar tarafından öğrenilmesi kolay bir dildir.